zapraszamydo współpracy

Projektantów
Systemy EMO i EOS pozwalają sprostać wyzwaniom, jakie stoją przed projektantami: połączenie wysokich walorów estetycznych ze świetnymi parametrami termoizolacyjnymi budynków. Zapraszamy do współpracy! Co zapewniamy?
 • szkolenia produktowe,
 • support techniczny ze strony naszych doradców podczas realizacji,
 • prezentacje Państwa realizacji na stronie internetowej,
 • gotowe pliki do pracy w systemie AutoCAD i ArCADia.
Wykonawców
Innowacyjne systemy montażu stolarki otworowej to korzyść nie tylko dla inwestora, ale i dla wykonawcy: bardzo prosty, wyjątkowo szybki i bezawaryjny montaż sprawia, że Państwa praca jest prostsza i bardziej efektywna niż kiedykolwiek. Współpracującym z nami wykonawcom zapewniamy:
 • szkolenia montażowe potwierdzone certyfikatem,
 • pomoc ze strony doradców technicznych przy realizacji wykonawstwa,
 • przejrzystą listę plików do pobrania dla poszczególnych systemów,
 • pliki w formacie PDF.
Hurtownie i inne punkty sprzedaży
Rosnąca świadomość i wymagania inwestorów oraz konieczność sprostania coraz bardziej wymagającym normom UE dotyczącym termoizolacji sprawiają, że innowacyjne systemy Stropex są coraz bardziej pożądane przez projektantów, wykonawców i inwestorów prywatnych. Współpracującym z nami hurtowniom zapewniamy:
 • szkolenia produktowe dla sprzedawców,
 • komplet atrakcyjnych materiałów merchadising’owych,
 • pliki do pobrania w formacie PDF.

Formularzzgłoszeniowy

Formularzzgłoszeniowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.*

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Stropex Sp.j., z siedzibą w Pleszewie ul. Piaski 39, 63-300, Pleszew.

  KontaktCentrala

  P.P.H.U. Stropex R. Bruzi, K. Bruzi Spółka jawna.
  ul. Piaski 39,
  63-300 Pleszew
  woj. wielkopolskie
  Biuro czynne w godzinach:
  poniedziałek - piątek:
  08:00 - 18:00
  sobota:
  NIECZYNNE

  KontaktPrzedstawiciele
  Handlowi

  Wybierz województwo
  Najedź na mapę i wybierz województwo, które Cię interesuje.
  tel:
  e-mail:

  Oddziały regionalne

  Oddział Wysogotowo
  ul. Rzemieślnicza 8,
  62-081 Przeźmierowo
  e-mail: poznan@stropex.pl
  tel/fax: +48 61 816 12 63
  Oddział Toruń
  ul.Włocławska 131,
  87-100 Toruń
  e-mail: arkadiuszgrabowski@stropex.pl
  tel/fax: +48 56 654 95 17
  Oddział Sochaczew
  Chrzczany 33,
  96-500 Sochaczew
  tel: +48 509 059 116

  Newsletter

  Newsletter

   Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco!
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.
   Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest P.P.H.U Stropex Sp.j., z siedzibą w Pleszewie ul. Piaski 39, 63-300, Pleszew, adres email: rodo@stropex.pl Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane są przez okres prenumeraty. Wnioskodawca ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.